Розробка сайтів, веб-дизайн і розкрутка сайтів

Наші послуги

Розробка сайту візитки

Візитна картка Вашої компанії. Невеликий сайт, як правило складається із декількох веб-сторінок (зазвичай 5-10 сторінок), що містять загальну інформацію про компанію, товари і послуги, контактні дані і форму зворотного зв'язку. Сайт-візитка коротко, але ефективно представляє Вас, Вашу компанію, продукт чи послуги в мережі Інтернет, маючи основним завданням - підштовхнути зацікавленого відвідувача до дзвінка в офіс компанії для отримання детальної інформації.

Розробка корпоративного сайту

Інтернет-ресурс, призначений для ознайомлення відвідувачів з діяльністю компанії, її продуктами і послугами. Створення корпоративного сайту дозволить Вам отримати публічне джерело інформації про компанію, послуги або товари, контактні дані, систему новин, систему статистики й систему редагуваня сайту користувачем. При розробці корпоративного сайту реалізуються різні системи спілкування (форуми, системи повідомлень і т.д.). У цьому і є відмінна риса корпоративного сайту. Розробка корпоративного веб-сайту - найкраще рішення для малих і середніх компаній в якості основного або додаткового інформаційного сайту.

Розробка інтернет-магазину

Сукупність програм, що працюють на веб-сайті, котрі дозволяють покупцеві дистанційно вибрати товар із каталогу та оформити його замовлення. Інтернет магазин цілком відповідає звичайному, - сторінки сайту служать вітринами торгового залу, підказки, інструкції та описи  заміняють консультантів. Усе інше як у звичайному магазині – навіть «кошик» куди ми складаємо придбаний товар. Продавати в онлайні – дешевше, адже немає затрат на оренду приміщень та персонал. А зручність та комфорт не залишить байдужими Ваших клієнтів.